Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Freja
2018-10-09, 22:57
Arisa
Autor Wiadomość
sam
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 95
Wysłany: 2018-10-09, 13:53   Arisa

Elo, doszły mnie słuchy że użytkowniczka tego forum, Arisa, pruje się publicznie na mój temat, starając się oczernić mnie oraz moją reputację. Wrzucam screen z discorda który dostałam od znajomej - gdyby nie to pewnie wgl bym nie wiedziała że ktoś mnie publicznie oczernia. W sumie olać jeśli dzieje się to tylko na tym forum, gdzie mam możliwość obrony przed tymi pomówieniami ale co innego jak ktoś wynosi screeny z forum (które miało być bezpieczną przestrzenią) poza nie. Biorąc pod uwagę fakt że to nie pierwszy raz, wnoszę o trwałe zbanowanie tej osoby (oraz ew duplikatów jej konta) na tym forum.
Arisa, widzę że jesteś z tego samego miasta co ja. Jeśli masz ze mną jakiś problem to mogę ci podać namiary na mnie i rozwiążemy to osobiście. Wychowana przez ulicę, konfidentów nienawidzę :)
Tyle co chciałam przekazać
pzdr

Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco

Tożsamość płciowa: k
Punktów: 615

Wysłany: 2018-10-09, 14:00   

A to jest skrin z amkniętego działu?

sam
użytkownik

Wysłany: 2018-10-09, 14:25   

nie wiem skąd to, nie mam discorda, dostałam ten skrin od innej osoby

Ada75
użytkownik
Westalka w służbie

Punktów: 425
Wysłany: 2018-10-09, 15:16   

sam napisał/a:
nie wiem skąd to, nie mam discorda, dostałam ten skrin od innej osoby

Pytanie dotyczy, czy jest to screen z działu transpomocy niewidocznego dla niezalogowanych.

remick76
użytkownik

Punktów: 294
Wysłany: 2018-10-09, 15:20   

Ada75 napisał/a:
Pytanie dotyczy, czy jest to screen z działu transpomocy niewidocznego dla niezalogowanych.
Więc Ci Ada odpowiadam - nie, nie jest. To ten wątek: http://transpomoc.one.pl/viewtopic.php?t=5131

Frejo, wnoszę tam o posprzątanie i usunięcie zbędnego offtopu.

sam
użytkownik

Wysłany: 2018-10-09, 15:23   

No whatever z jakiego wątku to jest, chodzi o to że typiara się pruje nie wiadomo gdzie i oczernia wykorzystując do tego wyrwane z kontekstu treści z mojej strony i tego forum;)

Arisa
użytkownik

Punktów: 795
Wysłany: 2018-10-09, 16:04   

Sam polecam zapoznać się z treścią pojęcia oczernienia (piję do oskarżenia tuż nad moim postem napisanego przez Ciebie).

Faktem jest, że bazę specjalistek, w tym lekarzy obiecałaś i nie dałaś tego. Baza specjalistek cały czas powstaje i będzie dostępna wg treści strony już wkrótce. Cały czas to na stronie obiecujesz a tymczasem

sam napisał/a:
Arisa napisał/a:
A kiedy na stronie się pojawi obiecana nam lista lekarzy endokrynologów? Podobno już gotowa, ale miały być jakieś konsultacje związane z RODO (podanie danych lekarzy w zakresie tytułu, imienia, nazwiska i specjalności jako listy nie jest sprzeczne z RODO)

Niestety z tego co dowiedziałam się z opinii prawnej, imię i nazwisko lekarza to bezsprzecznie dane osobowe, wobec czego przetwarzanie ich podlega pod regulację RODO.
Tak więc dopóki nie założę fundacji albo innego bytu prawnego nie będę tego robić, gdyż jako administrator w/w danych musiałabym ujawnić swoje - czego aktualnie nie chce zwłaszcza gdy mam problemy z psiarnią i naziolstwem za działalność anarchistyczną.

RODO? SRS-ly? To zawód publicznego zaufania - poza tymi fryzjerami - najważniejsze póki co jest podanie listy endokrynologów - listę Seksuologów, psychiatrów i psychologów po częsci mamy już na forum.

Tymczasem w raporcie czytamy:
Cytat:
8.2.​ Zalecenia
Powstanie bazy specjalistek/specjalistów, nie tylko lekarzy/psychologów, ale też innych
profesji (np. prawniczki, fryzjerzy, makijażyści) oraz firm/organizacji/miejsc
przyjaznych osobom transpłciowym. Baza powinna być ogólnodostępna oraz posiadać
zaawansowane funkcje filtrowania wyników, włączając w to geolokalizację. Ważne, aby
mogła ona być oddolnie rozbudowywana przez same osoby transpłciowe poprzez
dodawanie nowych wpisów oraz zamieszczanie opinii. Dalszym etapem rozwoju bazy
mogłaby być np. certyfikacja, czyli możliwość uzyskania przez daną
specjalistkę/specjalistę tytułu np. “przyjazna/y trans” (lub ogólnie LGBT).
W ramach trans-research.pl od dłuższego czasu przygotowywana jest taka baza,
znajduje się ona aktualnie na etapie konsultacji RODO/GDPR.

Strona Heleny De Cleyre:
Cytat:
Strona główna | Spis treści | Raport 2018 | Baza specjalistek | Linki | Kontakt | Wyjście

Baza specjalistek

Już wkrótce!
Tutaj powstaje oddolna baza tworzona przez społeczność, dla społeczności. Specjalistki(ci) oraz miejsca przyjazne osobom trans, leczące zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną.
Zapisz się do newslettera, aby zostać poinformowaną uruchomieniu jej!

Tymczasem zapraszam do korzystania z bazy Trans-Optymisty oraz Niebieskiego forum.
Jeżeli znasz jakąś specjalist(k)ę i/lub miejsce przyjazne osobom trans, którego nie ma w w/w bazach, bardzo proszę o poinformowanie mnie :)

Gdzie masz oczernienie - definiując je zgodnie ze słownikowym znaczeniem tego słowa?

Do tego fajnie że uważasz że branie 8mg estrofemu jest bezpieczne ale niewygodne. Post masz skopiowany z publicznej części forum. A wyzwiska od konfidentów to sobie stosuj na swoim podwórku.

Post i informacja ze stronynie zostały zmodyfikowane. Trudno i tu mówić o oczernieniu - bowiem wskazano prawdę. Przestrzegłam dla dobra ogółu.

BTW. Posty tytułuj swoim nie moim nickiem. Ty masz problem z sianiem anarchii w medycynie.

Wycieczka osobista zgłoszona do moderatorów. Wnoszę o wymoderowanie wycieczek osobistych - samego screena się nie wstydzę - należy zapytać właściciela kanału czy wynoszenie stamtąd rozmów jest dozwolone - jeżeli nie wtedy temat proszę skasować, by nie łamał regulaminów innych miejsc.

Wnoszę też o zmianę tytułu na bardziej adekwatny i opisujący co się tu właściwie wydarzyło.

OlaHime
użytkownik

Kim jesteś: ts
Punktów: 21
Wysłany: 2018-10-09, 16:50   Re: Arisa

sam napisał/a:
Arisa, widzę że jesteś z tego samego miasta co ja.

<uruchamia generator pola siłowego na granicy między Wielkim Ursynowem, a jakąś tam Warszawą, celem tego, żeby przypadkiem nie dostać rykoszetem.>

Arisa
użytkownik

Wysłany: 2018-10-09, 17:19   

sam napisał/a:
Arisa, widzę że jesteś z tego samego miasta co ja. Jeśli masz ze mną jakiś problem to mogę ci podać namiary na mnie i rozwiążemy to osobiście. Wychowana przez ulicę, [wymoderowano] nienawidzę :)
Zmartwię Cię - musiałabyś jechać aż na Piotrków Trybunalski :D

OlaHime napisał/a:
<uruchamia generator pola siłowego na granicy między Wielkim Ursynowem, a jakąś tam Warszawą, celem tego, żeby przypadkiem nie dostać rykoszetem.>
OlaHime, spokojnie <czeka na ser>. Bójki na pięści to wg mnie strikte męskie zachowania, Szczególnie gdy się do nich zaprasza, a nie jest to obrona konieczna. "Bicie się" (oczywiście nie siebie ale innych - inicjowanie bójek) uważam za domenę mężczyzn. Więc nie bój się, bo nie zamierzam przystępować do "walki", ponieważ jestem kobietą (nie dotyczy przypadku gdy zostanę zaatakowana).

Kodeks Karny napisał/a:
Artykuł 190
§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Nie dziwne, że potem ma się problem z "psiarnią" jak to w jednym poście napisała Sam...

A ponieważ można tu dostać propozycję solówki - zalecam ograniczać się z umieszczaniem na forum własnych fotek. Ktoś potem może to wykorzystać do ustalenia ubioru, wyglądu i zrobienia komuś niezapowiedzianej solówy :(

Tu jest pełny niemodyfikowany post:

Dołączam ponieważ załączono go niezbyt czytelnego, co może utrudnić Administratorce ustalenie o co chodziło.

Wspomnieć by należało, że zastrzyki też nie dla wszystkich są bezpiecznym wyjściem. To lekarz decyduje jaki lek i w jakiej formie zostanie podany znając wywiad z pacjentką i znając jej obciążenia...
Ostatnio zmieniony przez Arisa 2018-10-09, 17:50, w całości zmieniany 4 razy  

Vera-chan
użytkownik

Punktów: 128
Wysłany: 2018-10-09, 17:28   

Ciekawi mnie, kiedy i co się, gdy ktoś palnie babola, zamiast prosząc o "wymoderowanie", napisze prośbę o "wymordowanie". I kogo...

--
A tak merytorycznie. Na discordzie działy zamknięte są oznaczone kłódką przy "#".

Ada75
użytkownik
Westalka w służbie

Punktów: 425
Wysłany: 2018-10-09, 17:58   

Szanowne moderatorstwo i ty droga administratorko, jak ja wam nie zazdroszczę.

A obie Panie proszę o rozejm, już wszyscy dogłębnie poznali wasze stanowiska i opinie o sobie. Roztrząsanie tego po raz nty nic nie wnosi do tematu i nie zmienia liczebności w szeregach waszych stronnictw. Ba u co niektórych czytelników wzbudza znużenie i powoduje spadek zainteresowania waszymi osiągnięciami.

Osobiście uważam ataki Arisy za podlegające pod uporczywe pastwienie się nad użytkownikiem.

remick76
użytkownik

Wysłany: 2018-10-09, 18:45   

Ada75 napisał/a:
Osobiście uważam ataki Arisy za podlegające pod uporczywe pastwienie się nad użytkownikiem.
Ado, stanowisko Arisy co do strony t-r.pl, promowanej przez Sam, jest powszechnie znane - nie dziw więc chyba, że można Arisę spotkać wszędzie tam, gdzie strona ta jest promowana.

Osobiście uważam, że mieści się to w granicach krytyki dozwolonej.

I czy takie zwroty jak "typiara", "konfident" to nie jest czasem pastwienie się nad Arisą, Ado?

Sam, rozumiem, że możesz być zła za robioną Ci antyreklamę, ale taki język: "typiara", "konfidentów" - to już chyba przesada? :-? Moderatorze, jesteś?
Ostatnio zmieniony przez remick76 2018-10-09, 19:06, w całości zmieniany 2 razy  

Vera-chan
użytkownik

Wysłany: 2018-10-09, 19:00   

Też znam to stanowisko. Dużo ryku, mało mleka. Nie jest obrończynią sprawiedliwości.

Arisa
użytkownik

Wysłany: 2018-10-09, 19:11   

Vera-chan napisał/a:
Też znam to stanowisko. Dużo ryku, mało mleka.
Ok. Napisz co Ty zrobiłaś? Ja zrobiłam program NVTS 2.03 do nauki głosu, rozwijam go po zauważeniu najdrobniejszych błędów. Jest też poradnik tu na forum. Też znajdziesz inne moje pomocowe posty. Zaś z treścią strony r.k.pl mam prawo się nie zgadzać i umieścić swój punkt widzenia w tej sprawie.

Dużo ryku to widać w organizacji kontrmanifestacji - tam gdzie należałoby się zamknąć i dnia kolejnego urządzić stacjonarny piknik. a sprawa braku endokrynologów leży odłogiem.

Cytat:
Nie jest obrończynią sprawiedliwości.
Sprawiedliwości to na tym świecie już nie ma i nie licz, że kiedykolwiek będzie.

remick76
użytkownik

Wysłany: 2018-10-09, 19:30   

Poza tym, co to wszystko ma wspólnego z tytułem działu? Skoro wszystkie wszystko wiemy, to może po prostu darujmy sobie dalsze, kolejne bicie piany..

Vera-chan
użytkownik

Wysłany: 2018-10-09, 19:33   

Masz rację, ale warto zacząć od źródła.

sam
użytkownik

Wysłany: 2018-10-09, 21:02   

Nie biję słabszych od siebie:) [ciach]
Nie zmienia to faktu że takich osób nie powinno być na forum pomocowym ze względu na to że tworzą toksyczną atmosferę - a przynajmniej do czasu jak [ciach] zrozumieją swoje błędy i przeproszą.
Ostatnio zmieniony przez Freja 2018-10-09, 22:51, w całości zmieniany 1 raz  

Arisa
użytkownik

Wysłany: 2018-10-09, 21:23   

sam a wiesz, że publiczne sugerowanie chorób psychicznych to już nie tylko wycieczki osobiste ale dodatkowo KODEKS KARNY

Cytat:
I piszę to absolutnie poważnie, bez cienia ironii czy uszczypliwości.
Jeżeli tu nie ma uszczypliwości to ja jestem święta.

Freja, proszę o wymoderowanie wycieczek osobistych
Cały topik leci do wayback archive jako dowód.

Edit. Nie mam jak zgłosić bo brak wykrzyknika.
Ostatnio zmieniony przez Arisa 2018-10-09, 21:29, w całości zmieniany 2 razy  

Katarzyna
użytkownik
girl

Punktów: 187
Wysłany: 2018-10-09, 22:39   

A nie można napisać że te 8mg nie jest praktykowane przez lekarzy w terapii hrt? No kto tu ma zalecone 8mg estrofemu? Że taka dawka może być groźna itp? To jakiś problem?

Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco

Wysłany: 2018-10-09, 22:42   

remick76 napisał/a:
Ada75 napisał/a:
Więc Ci Ada odpowiadam - nie, nie jest. To ten wątek: http://transpomoc.one.pl/viewtopic.php?t=5131

Frejo, wnoszę tam o posprzątanie i usunięcie zbędnego offtopu.

Wydzieliłam.

Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco

Wysłany: 2018-10-09, 22:56   

Laski załatwcie to sobie na solo czy jak tam chcecie.

Wiadomość Arisy zawiera cytat z publicznie dostępnego posta.

Zasadniczo nie wtrącamy się w to, co użytkownicy robią poza forum, jeżeli nie jest to publiczne szkalowanie kogoś.

Chyba nigdy jeszcze tego nie robiłam (a jeśli robiłam to tak dawno, że nie pamiętam), ale: zamykam wątek :mrgreen:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi