Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego transwestyci drażnią Panie ts?
Autor Wiadomość
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur

Preferowany zaimek: on
Punktów: 604
Wysłany: 2017-03-05, 16:51   

Post Elżbiety obiektywnie może nie być obraźliwy, bo wyraża jedynie jej opinię, ale jednak ktoś może także subiektywnie poczuć się urażony. Ja popieram Alone, że administracja powinna to przedyskutować.

ElżbietaFromage
moderator
(TRU) Nie-TRU

Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 164
Wysłany: 2017-03-05, 17:58   

wendigo napisał/a:
Fetyszystycznym. Czemu piszesz z błędem?

Hmm... zależy co poetka miała na myśli. Jaranie się tym, że jest się "przebranym za kobietę" czy może sam fakt bycia transwestytą? Wydaje mi się, że wielu transwestytów podnieca sam fakt bycia transwestytą. Taki metapoziom fetyszyzmu ;)

A tak serio, to napisałam z błędem z własnej ignorancji, a teraz tuszuję to :P

Alone napisał/a:
Elżbieto zgłoś swój post do oceny Laghercie i Frei.

Jeżeli uważasz, że powinien zostać rozważony przez te osoby, to możesz go sam zgłosić. Jesteś przecież dużym chłopcem, a ja dużą dziewczynką i nie musimy traktować się protekcjonalnie - prawda?

Armand napisał/a:
ale jednak ktoś może także subiektywnie poczuć się urażony.

Ach... Wszystko może subiektywnie kogoś urazić, nawet to, że nie ubrało się burki na posiedzenie, albo ma różową koszulkę w kościele.

Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-05, 18:56   

Armand napisał/a:
Post Elżbiety obiektywnie może nie być obraźliwy, bo wyraża jedynie jej opinię, ale jednak ktoś może także subiektywnie poczuć się urażony. Ja popieram Alone, że administracja powinna to przedyskutować.

Armandzie zmieńmy w jej postach "tv" na ts i ta sama Elżbieta da nam bana. Sam nie pozwalam sobie na nawet żartobliwe metafory w stosunku do ludzi ts. Nie ze strachu przed adminstracją portalu - po prostu dysponuje czymś takim jak empatia. Po za tym odnoszę wrażenie że pisanie o obrzydzeniu do tv fetyszystcznego w wątku który go nie dotyczy jest albo totalną ignorancją albo maniupulacją służącą do deprecjonowania transwestytyzmu podwójnej roli lub - zwyczajnie - zwykłym trollowaniem

Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur

Punktów: 604
Wysłany: 2017-03-05, 18:59   

No to jeszcze kwestia tego, o czym rozmawiamy. Tv podwójnej roli ma się nijak do tv fetyszystycznego.

ElżbietaFromage
moderator
(TRU) Nie-TRU

Wysłany: 2017-03-05, 19:02   

Zaczynasz wątek zadając pytanie: dlaczego transwestyci drażnią Panie ts? Kiedy otrzymujesz odpowiedź czujesz się nią obrażony. Następnie denerwujesz się, że napisałam o fetyszyzmie transwestytycznym, a przecież wątek według Ciebie dotyczy transwestytyzmu podwójnej-roli, choć w tytule tego w żaden sposób nie precyzujesz.

P.S. Nigdy nie dałam nikomu ostrzeżenia, za pisanie o swoich odczuciach, więc jeżeli chcesz coś insynuować staraj się robić to zmyślniej.

Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-05, 19:15   

Armand napisał/a:
No to jeszcze kwestia tego, o czym rozmawiamy. Tv podwójnej roli ma się nijak do tv fetyszystycznego.

Tv fetyszystyczny - sądzę że tych chłopaków można tylko pooglądać na zdjęciach i nie będą wdawać się w dyskusje czy środowisko ts ich lubi. :D Pewnie mają inne kłopoty - choćby takie by ich żona nie nakryła w trakcie "sesji". :D Mnie to zaciekawiło w kontekście tv podwójnej roli. Pisałem o tym w pierwszym poście w tym wątku. Otrzymałem odpowiedzi: "bo się źle kojarzy" , "bo atawizm" , "bo tak!" itp. I tu mamy też odpowiedz na "dlaczego podszywają się pod ts". Bo nie chcą być zeżarci przez ts za to że są tv. Gdybym dobrze "zapolował na tym forum" wyłowiłbym nie jednego tv podwójnej roli... ;)

Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-05, 19:17   

ElżbietaFromage napisał/a:

P.S. Nigdy nie dałam nikomu ostrzeżenia, za pisanie o swoich odczuciach, więc jeżeli chcesz coś insynuować staraj się robić to zmyślniej.

Zaczynamy "jazdy indywidualne"? Wiesz że przegrasz. :D

ElżbietaFromage
moderator
(TRU) Nie-TRU

Wysłany: 2017-03-05, 19:19   

Alone napisał/a:
Wiesz że przegrasz.

A wiesz, że mnie obrzydzają transwestyci? ;)
Ostatnio zmieniony przez ElżbietaFromage 2017-03-05, 19:33, w całości zmieniany 2 razy  

DeadSally
użytkownik
f...

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tg
Punktów: 620
Wysłany: 2017-03-05, 19:23   

obrzydzają transwestyci
ale że wszyscy? bo ja też mogłabym napisać coś podobnego choć znam kilka takich osób i nawet z nimi spałam (sypiam?) bez obrzydzenia.

Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-05, 19:30   

Alone napisał/a:
Wiesz że przegrasz.

A wiesz, że mnie obrzydzają transwestyci? ;)

Elżbieto - transwestytą można tez nie być. ;) A wysoki, szczupły, zadbany, brunet u Twojego boku mógłby nie źle podkreślać Twoją urodę i wdzięk. ;) :-*

ElżbietaFromage
moderator
(TRU) Nie-TRU

Wysłany: 2017-03-05, 19:33   

Nie przekomarzając się jednak już - bo widzę, że naprawdę czujesz się urażony moim czubieniem się (za co Ciebie przepraszam). Poznałam wielu tv podwójnej roli i są naprawdę super ludźmi, jednak z fetyszystycznymi się zupełnie nie mogę dogadać. Tych których poznałam, cechowała rubaszność, wulgarność zachowania i święte przekonanie, że osoby transseksualne są zagubionymi w swoim fetyszu transwestytami. Dlatego mnie drażnią. Dla mnie te osoby były po prostu wulgarne w swoim sposobie bycia - a przez to właśnie obleśne. Uprzedmiotownie kobiecości i kobiet tryskało od nich z każdej strony. Możliwe, że moje odczucia są krzywdzące, jednak taki obrazek fetyszystów został w mojej głowie.
Z kolei tv podwójnej roli są dla mnie inną bajką, często im współczuję bardziej niż ts. Trochę przez to, że znam głównie starsze osoby tego rodzaju i z rozmów z nimi wydaje mi się, że po prostu zbyt bardzo się bały aby iść w kierunku tranzycji, a często nawet o tym nie wiedziały. Jednak tego rodzaju tv mnie nie drażnią ;)

ElżbietaFromage
moderator
(TRU) Nie-TRU

Wysłany: 2017-03-05, 19:36   

Alone napisał/a:
A wysoki, szczupły, zadbany, brunet u Twojego boku mógłby nie źle podkreślać Twoją urodę i wdzięk.

Ciężko o wysokiego bruneta niestety...

Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-05, 19:43   

Alone napisał/a:
Nie ma w nim nic obrażliwego. ElżbietaFromage ma prawo do takiego zdania. Nie napisała też tego postu w obraźliwy sposób. Nie będę się dopatrywać się na siłę konieczności cenzurowania go.

Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-05, 19:46   

Lagertha napisał/a:
Alone napisał/a:
Nie ma w nim nic obrażliwego. ElżbietaFromage ma prawo do takiego zdania. Nie napisała też tego postu w obraźliwy sposób. Nie będę się dopatrywać się na siłę konieczności cenzurowania go.

O.K. :) Dziękuję za zerknięcie. Może jestem przewrażliwiony. W takim razie przepraszam Elżbietę za swoje podejrzenia.

Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-05, 19:50   

Alone napisał/a:
A wysoki, szczupły, zadbany, brunet u Twojego boku mógłby nie źle podkreślać Twoją urodę i wdzięk.

Ciężko o wysokiego bruneta niestety...

No i dostałem kosza! ;) A już miałem nadzieję na spacer z Tobą gdzie niecnie pod pod portkami miałbym założone koronkowe damskie stringi.... :D

Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-05, 20:41   

Alone napisał/a:
A już miałem nadzieję na spacer z Tobą gdzie niecnie pod pod portkami miałbym założone koronkowe damskie stringi.... :D
Oh my gosh.. To właśnie jeden z przykładów dlaczego nie lubię TV... Alone idzie Ci zadziwiająco dobrze utwierdzać w niechęci do TV... Tylko czy właśnie to chcesz osiągnąć?

Ada75
użytkownik
Westalka w służbie

Punktów: 401

Wysłany: 2017-03-05, 20:41   

Z kolei tv podwójnej roli są dla mnie inną bajką, często im współczuję bardziej niż ts. Trochę przez to, że znam głównie starsze osoby tego rodzaju i z rozmów z nimi wydaje mi się, że po prostu zbyt bardzo się bały aby iść w kierunku tranzycji, a często nawet o tym nie wiedziały.

I tu właśnie kłania się krzywdząca zbieżność nazw zupełnie innego zjawiska. Hikaru przytaczała niedawno zupełnie inne podejście do zagadnienia nie binarności.

Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-05, 21:43   

Lagertha napisał/a:
Alone napisał/a:
A już miałem nadzieję na spacer z Tobą gdzie niecnie pod pod portkami miałbym założone koronkowe damskie stringi.... :D
Oh my gosh.. To właśnie jeden z przykładów dlaczego nie lubię TV... Alone idzie Ci zadziwiająco dobrze utwierdzać w niechęci do TV... Tylko czy właśnie to chcesz osiągnąć?

Śmieje sie ze stereotypów. Naprawdę. Myślisz że na randki chodziłem w pończochach? :D

"Z kolei tv podwójnej roli są dla mnie inną bajką, często im współczuję bardziej niż ts. Trochę przez to, że znam głównie starsze osoby tego rodzaju i z rozmów z nimi wydaje mi się, że po prostu zbyt bardzo się bały aby iść w kierunku tranzycji, a często nawet o tym nie wiedziały."

Nie chcę uprawiać "martyrologii bycia tv podwójnej roli". Ale kto wie gdybym urodził się w innej rodzinie która by swojego sześcioletniego syna przyłapanego w sukience traktowała ze świadomością tematu ts może teraz byłbym "nią"? Mam estetykę i paletę zachowań wykraczającą po za męski stereotyp, odrobinę inną wrażliwość. No i fakt - sporo lat na karku, doświadczeń, wiele do stracenia i po głębokim namyśle nie zdecydowałbym się na tranzycje. Co dalej... eee miało nie być patetycznie...

Alex700
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tv
Punktów: 4
Wysłany: 2018-10-15, 10:18   

Witam

Transwestytyzm podwójnej roli to inna bajka niż Tv Fetish, ja np jestem Tv podwójnej roli, to głębsze zagadnienie, zresztą wszystko w tym temacie chyba zostało tu powiedziane .

pozdr

Odpowiedz do tematu