Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam
Autor Wiadomość
Alan
użytkownik
Alan

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Wysłany: 2019-01-29, 19:42   Szukam

Szukam pracy, ze względu na dyskryminację i programowanie niestety nikt mnie nie chce.
Jakieś propozycje? Może oferty?

Arisa
użytkownik
Zawsze kobieta

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1095
Wysłany: 2019-01-29, 19:53   

Mogę polecić 2 rzeczy - zależnie co Ci bardziej pasuje:

- portale z ogłoszeniami - brać dotąd zlecenia aż wpadnie Ci coś poważnego. W ten sposób zdobyłam kilku stałych klientów - faktem jest trzeba kilka razy dziennie wchodzić i dodawać oferty wykonaina. To co Cię czeka praca zdalna.

- skoro programowanie (nie rozumiem dokładnie posta przyznam, nie wiem czy na programowanie narzekasz czy się nim chwalisz -zakładam drugie) - przygotować ciekawie wyglądające CV pasujące pod wymogi firmy, ale bez kłamania by nie wypaść z rekrutacji. Do tego list motywacyjny pisany pod firmę i wymieniający twoje atuty i projekty, które zrobiłeś (warto założyć sobie GitHuba i mieć czym się pochwalić oraz mieć własną stronę - chcąć da się mieć stronę za opłatę do 100zł na rok). To co Cię czeka - siedzenie wśród ludzi na etacie (choć nie zawsze). Oferty bierzesz w tym przypadku z praca.pl, pracuj.pl itp.

Do tego starać się oczywiście o wyrok sądu i wykonanie jedynki, jeżeli jeszcze nie masz. Nie mówić nikomu z pracy czy zlecenia, że jesteś facetem AFAB. To jest ostatnie o czym ludzie chcą słyszeć a dodatkowo wystawia Cię (piękny przykład jak to działa - post Karoliny z tego tygodnia - wspomniała o operacji głosu i dostała wypo).

Sven
użytkownik
Sokrates

Tożsamość płciowa: m
Punktów: 260
Wysłany: 2019-01-29, 20:11   

Ale w czym problem? Na czym polega dyskryminacja? Podałeś nie to imię, co masz w dowodzie? Jakiś problem z wyglądem? Jaki?

kicur
moderator
GeekofJurisprudence

Kim jesteś: ts
Punktów: 378
Wysłany: 2019-01-29, 20:57   

Rada Arisy jest moim zdaniem trafna.

Ponadto, patrząc na kilka Twoich dotychczasowych wątków na forum mam wrażenie, że masz problemy z nawiązywaniem i utrzymywaniem relacji społecznych:
http://transpomoc.one.pl/...ghlight=#125296
http://transpomoc.one.pl/...ghlight=#111049
http://transpomoc.one.pl/...ighlight=#95883

Może praca nad tym np. z jakąś książką samopomocową, albo psychoterapeutą by pomogła na dłuższą metę również z pracą?

Alan
użytkownik
Alan

Wysłany: 2019-02-11, 10:03   

Arisa, jestem już po wszystkim praktycznie, nie wiem dlaczego, ale pojawił się gang stalking i gdzie się nie pojawię ludzie mówią te same rzeczy o płci, że powinienem być dziewczyną itd. To jest chore, ale wez to wytłumacz hejtrixom...

Alan
użytkownik
Alan

Wysłany: 2019-02-11, 10:04   

kicur, myślę, że działa to w odwrotną stronę, gdybym się dostosował do tych "relacji społecznych" byłbym dziewczyną, ale nie pozawalam sobie, żeby ludzie niszczyli moją psychikę.

lexel
użytkownik

Kim jesteś: ts
Punktów: 53
Wysłany: 2019-02-11, 13:25   

Ja w sklepach na kasie nie miałem problemów z dostaniem pracy, w CV wpisywałem nowe i przy podpisywaniu umowy mówiłem "aaa, jeszcze w dokumentach mam stare to musi być tak o"

Odpowiedz do tematu